Mini fierastrau circular Mac Allister MSMCS500, 500W, 7600rpm, 76mm, ghidaj laser
4.17 din 5 (6 recenzii)
163,00
-20%
- Resigilate
- Descriere
- Specificatii
- Recenzii
- Intrebari
- Compara
Cod produs: 100667028
1 din 1
Beneficii
TVA inapoi
Produse Resigilate
Garantia produsului nou
Retur gratuit in 14 zile
Produsul a fost testat
- Ambalaj original deteriorat.Disponibil in
Brico Depot Botosani
Str. Calea Nationala, nr. 24F, Botosani, Botosani