Operator introducere si validare date

Descrierea jobului:

- Vei oferi suport în colectarea informațiilor, datelor și în gestionarea proiectelor departamentului;
- Vei introduce şi vei actualiza informaţiile despre articole;
- Vei interacţiona via e-mail cu furnizorii interni și externi ai companiei în vederea colectării datelor despre produsele comercializate de companie;
- Vei interacţiona cu clienții în vederea completării si actualizării bazei de date.

Candidatul ideal:

- Atenție la detalii, bună organizare şi spirit de observație;
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Abilitatea de a asimila rapid noi informații;
- Cunoștințe de operare MS Office;
- Cunoștințe de limba engleză la un nivel mediu (conversațional și scris);
- Orientare către client și către calitatea serviciilor prestate;
- Disponibilitate de a înțelege nevoile clientului si a găsi soluții echitabile;
- Atitudine pozitivă și iniţiativă;
- Capacitatea de a se adapta ușor, spirit de echipă, punctualitate.

Mesaj de încheiere:

Ne poți trimite CV-ul tău pe adresa resurseumane@bricodepot.ro alături de scrisoarea ta de intenție

Vezi politica de confidentialitate de recrutare