Auditor Intern Junior

Responsabilitățile specifice postului:

• Evaluează riscurile potenţiale ale fluxurilor operaţionale şi financiare, ale proceselor din organizaţie şi propune îmbunătăţiri prin recomandări şi planuri de acţiune;
• Verifică fluxurile operaţionale şi financiare conform metodologiei de audit Kingfisher ;
• Colaborează cu Departamentele din cadrul companiei pentru evaluarea riscurilor si efectuarea testelor de audit ;
• Realizează diferite rapoarte specifice activităţii. Participa la intocmirea raportului de audit si la intalnirile finale in care se discuta planul de actiuni ;
• Discuta cu Directorii de Magazin aspectele identificate i timpul misiunii de audit, in cazul in care efectueaza teste in cadrul magazinelor.

Candidatul potrivit trebuie să îndeplinească următoarele cerinţe:

• Studii superioare finalizate;
• Experienta pe audit extern/ intern 2-3 ani;
• Student ACCA- reprezinta un avantaj ;
• Capacitatea de a intelege si a corela procesele de business din cadrul companiei;
• Cunoştinţe de limba engleză la un nivel mediu;
• Abilităţi de comunicare şi capacitatea de a lucra in echipa
• Dorinta de a invata si a se dezvolta pe plan profesional;
• Spirit analitic dezvoltat şi atenţie la detalii ;
• Disponibilitate la delegatii

Acum poți profita de ocazia de a te alătura companiei noastre globale. În schimb, noi îţi oferim un mediu de lucru inspirațional, un pachet competitiv de beneficii și oportunități de a-ţi extinde și dezvolta cariera. Eşti interesat(ă)?

 Excelent, așteptăm cu nerăbdare să ne contactezi.

Mesaj de încheiere:

Ne poți trimite CV-ul tău pe adresa resurseumane@bricodepot.ro alături de scrisoarea ta de intenție

Vezi politica de confidentialitate de recrutare